O Prostoru harmonie

Nač myslíme, co a jak jíme, jak se pohybujeme, jak se cítíme a co vnímáme jsou nejdůležitějšími paprsky naší jedinečné osobnosti. Společně je rozvíjíme, aby tělo bylo v souladu s nastavením každého z nás. Můžeme přijít zvenčí a ovlivnit, co se děje uvnitř, vytvořit nové cesty. Vše je propojené.

O nás


Dáša Lerlová

Dáša je zkušená lektorka, při terapiích a na svých lekcích propojuje tradice klasické východní filozofie a jógy s principy založenými na anatomicky správném pohybu. Využívá znalosti 3D pohybově terapeutického konceptu Spiraldynamik, metody DNS (Dynamická neuromuskulární stabilizace podle prof. Koláře) a přístupu učení pohybu Feldenkrais metody.

Při provádění jednotlivých cviků Dáša pomáhá i fyzickým dotekem dostat se do správného postavení. Říká o sobě, že je průvodcem při poznávání a uvědomování si těla a jeho potřeb. Zaměřuje se na změny pohybových a dechových stereotypů a jejich začlenění i do každodenních činností jako je vaření, mytí nádobí, čištění zubů, práce na zahradě, sportovní aktivity či ergonomie v pracovním prostředí.

Spolupracujeme s...


Hanou Vykoupilovou

Hana je koučkou, lektorkou měkkých dovedností, architektkou vzdělávacích programů pro mnoho firem nejrůznějších segmentů a auditorkou age managementu; dobře zná akademické prostředí, život v korporaci i podnikání na volné noze. Je certifikovanou profesionální koučkou Mezinárodní koučovací federace (ICF) a má certifikaci v HR managementu.

Těší ji rozvíjet lidi, organizace i sebe sama a vidět výsledky, které to přináší. Má radost, může-li být při tom, když ženy rozjíždějí svoje podnikání a nacházejí potěšení v tom, co dělají. Na workshopech ji baví improvizovat podle potřeb a složení skupiny a vytvářet tvůrčí prostředí, v němž se účastníci cítí dobře.

Sponzorujeme

  • ALSA ( V. Mikuláš)
  • Domov seniorů Praha 8
  • Malá jóga z.s.
  • Agáta z.s.