Pro manažery

                                             Uvolněte svůj potenciál s minimálním úsilím

15 minut pro sebe - psychohygiena během poledne ve vaší kanceláři

Program založený na principu alfa tréninku, smyslem je regenerační přestávka uprostřed dne. Jde o dosažení krátkého a hlubokého uvolnění, po němž následuje lepší výkonnost paměti, lepší koncentrace a reakce, nabrání síly.

Co budete potřebovat?

Křeslo a 15 minut času pro sebe. 

Poledne je přirozeným předělem, mysl potřebuje odpočinek a doplnit zdroje pro další činnosti na odpoledne. Pokud ji vyčistíme, je čerstvá do další části dne. Japonští manažeři tyto relaxační techniky automaticky začleňují do svého denního programu.

Během pěti setkání (každé 45 minut) se naučíte cvičení, které zahrnuje mentální hygienu, uvolnění mysli, uvolnění svalů okolo očí, fascií hlavy, protažení krční páteře a zádového svalstva. Každé setkání má své téma. Postupně se tyto činnosti zautomatizují obdobně jako čištění zubů.


Z čeho náš program pro manažery vychází?

Propojuje principy mindfulness, psychohygieny, Feldenkrais přístupu uvědomování si těla, autogenního tréninku, terapeutického cvičení při
fyzickém uvolnění a protažení těla, jógových relaxačních technik, využití dechu a zkušeností lektorky z osobního i profesního života a práce s
klienty.

Zpočátku může být obtížnější opustit myšlenky, které se honí hlavou, neřešit úkoly a termíny, co jsme měli nebo máme udělat. Tvořivá činnost vychází z klidu, z volného prostoru, který se naučíme vytvořit.


  • Cena za celý program činí 5 x 2 500 Kč. Cena zahrnuje výukové materiály a podklady pro domácí praxi.
  • Přihlásit se zde